Поширені питання

Які є додаткові платежі?

Додатково сплачуються тільки екскурсії, подорожі та перебування дітей у літніх таборах у школі (липень - серпень) та поза межами школи.

Чи є спорт в школі?

В школі є спортивні гуртки: рукопашний бій, катання на роликах з інструктором, катання на бігових лижах взимку, хореографія.

Екскурсії

Екскурсії проходять один раз на тиждень-два. Зазвичай один раз її обирають діти, а наступного разу тьютори. Екскурсії - це суміш цікавих квестів та пізнання нового.

Як я зможу контролювати навчальні досігнення  моєї дитини?

Контроль знань та умінь ми проводимо за допомогою проміжних діагностичних тестувань, результати яких розміщені в електронному щоденнику. Наприкінці тижня, у п’ятницю, вчителі дають зворотній зв’язок батькам з приводу досягнень їхньої дитини. Крім того, у батьків є доступ до навчального плану та робочих зошитів.

Якою буде академічна успішність дитини?

Ми маємо державну  ліцензію, тому контрольні роботи,тестування, ДПА ми проводимо згідно вимогам МОН.

Хто викладачі?

Наші викладачіі  - досвідчені фахівці з високим рівнем емоційного інтелекту, здатні створити для дітей середовище, яке сприяє розвитку та успіхам у навчанні вашої дитини. Вони реалізують цінності школи в роботі: бажання працювати з дітьми в демократичній творчому середовищі, готовність працювати в команді, пристрасть до навчання та саморозвитку.

Які факультативи будуть у школі?

Факультативи ми обираємо разом з батьками та дітьми. Саме на дитячих зборах вони затверджують, що саме хотіли б у якості факультативів. У кожної школи це по різному, від академічного живопису та фотозйомки до конструювання та шахів.

 

Що з англійською?

Ми приділяємо велику увагу англійської. Викладання предметів в середньої та старшої школі частково  проводиться англійською мовою (алгебра, геометрія, фізика)

 

Чи є друга іноземна мова?

За потреби батьків та дітей ми вводимо другу іноземну мову.

 

А що з медичним оглядом?

Ми консультуємо які медичні документи потрібні та де іх можно отримати.

 

Якщо моя дитина не захоче нічого робити?

Дітей, які нічого не хочуть, не існує.

Наш індивідуальний підхід та тьюторинг спрямовані на розкриття інтересів дитини. 

Просто інколи діти хочуть робити не те, що хотіли б батьки ;)

Якщо буде потрібна додаткова індивідуальна робота з дитиною?

Your International School - школа про індивідуальність, тому за потреби ми знаходимо можливості більше попрацювати з дитиною.

За якою програмою навчаються та які методики викладання в школі?

Академічна частина викладається за методикою екстернатних шкіл, де діти атестуються.

Решта ж це наші власні авторські напрацювання, самоспрямована освіта та суміш різних методик, накшталт ТРВЗ, ейдетики, SCRUM, онлайн навчання та багатьох інших.

Вони підбираються під конкретні теми, студії та дітей.

Яке у вас приміщення?

Зазвичай, це перший поверх з окремим входом, нежитловий фонд. Приміщення спеціально підібране та обладнане під дітей та школу. 

Для нас важливо створити простір, де дитині буде комфортно, та максимально наситити його для розвитку дитини.

Як змішані класи навчаються разом?

Ми обєднуємо класи, які схожі за віком та програмою, наприклад 3 та 4 класи можуть навчатися в одній групі. Перевага такого навчання в тому, що діти вчаться легко комунікувати з різновіковими категоріями, адже успішна людина - це успішний комунікатор.

Кожен клас отримує завдання по власній програмі та рівня складнощів. 

Невеликі класи та індивідуальний підхід дозволяють нам реалізовувати ефективне навчання та розвиток дитини в різновікових класах.

У вас є діти з інклюзією?

Ми допускаємо 10-15% дітей з різними дрібними особливостями, такими як СДВГ, дислексія, дисграфія, дискалькулія, ЗПР, що не впливає на спільний процес та інших учасників. Але це дуже індивідуально і дитина з батьками має пройти особисту співбесіду, пробні дні.

Ми не приймаємо до школи агресивних дітей та погано соціалізованих, бо для нас перша цінність - це психологічне середовище та клімат в нашій школі.

Ми всі різні та у КОЖНОГО є свої особливості, навіть у дорослих. Важливо навчати дітей толерантності до інших.

  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon

© 2023 Your International School

Сайт создан на Wix.com

Ми на зв'язку

Телефон: +38 (097 )369-00-00

Email: yischool1@gmail.com

Адрес

вул. Маршала Тимошенка , 21, Оболонь , Київ,  Україна

пр. Науки, 45/3, Харків, Україна