Наша команда

49581048_826185731046444_696070973977683

Нєоніла Пилипейчинко

Директор початкової школи

Я - прихильниця демократичної школи. Важливим для мене є ставлення до дитини: у школі, в родині, та один до одного. Кожна дитина повинна почувати себе як особистість, знаходитись в комфортних умовах, тоді навчання бути якісним та успішним. Звичайно, професійна команда має велике значення.   Ми завжди раді тим, хто поділяє наші погляди та цінності.

image1.jpg

Дар'я Андреєва

Вчитель початкових класів

Закінчила факультет математики та інформатики Харківського національного  університету імені В.Н. Каразіна.

Працювала з дітьми різного віку протягом 5 років. Головне в роботі з дітьми це індивідуальний підхід до кожного. Моя мета передати свою любов до математики дітям, зробити вивчення цієї науки простим та цікавим. 

20200818_113907_edited.jpg

Жоян Вікторія 

Координатор школи

Викладач правознавства

"Кожна дитина - це цілий світ!" Моя функція разом з командрою відкрити цей світ, забезпечити порядок та організувати навчальний процес. Отримала вищу юридичну освіту, викладаю правознавство. На мою думку, правова культура це важливий елемент освіти.

IMG_7807.JPG.jpg

 Ольга Коваленко

Вчитель англійської мови

Закінчила педагогічний університет. Маю досвід роботи 25 років. Працювала в школі Boiko, лінгвістичному центрі "Трігон". Отримую задоволення від роботи з дітьми. 

%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%

Євген Борисов

Викладач шахів, інструктор з роликів та лижного спорту

Мне нравиться работать с детьми, их открытость к миру, свобода в суждениях, их искренняя радость от происходящего, погружение в процесс, дают огромный источник для вдохновения.

Нещерет.jpg

Олена Нещерет

Вчитель хімії та біології

Біологія - це наука про життя!Вона являється відправним пунктом для освоєння багатьох природничих наук, є корисною в повсякденному житті та при виборі професії. Для нас важливо виявити здібності та уподобання вашої дитини, розширити її інтереси та поглибити знання.

Файл_001.png

 Наталія Сидор

Вчитель початкових класів

Для мене, як для вчителя, важливо створити затишне середовище, де дитина повністю зможе відкрити свій потенціал. Я націлена на сильні сторони дітей, на ті таланти які в них відкриваються. Дуже смішно, але я не схожа на сурову вчительку Наталію Вікторівну, для своїх школярів я старша, авторитетна, сестра, яка окрім веселощів дає добру освітню базу.

%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%

Dihia Dida

 

English teacher

Мене звуть Дія. Я два роки живу в Україні, викладаю дітям французьку та англійську мови. А також, займаюсь з ними математикою та веду Speaking Club. Моя мета створити максимально комфортне англомовне середовище для дітей, щоб забезпечити якісне викладання англійської мови.

IMG-76087ca7504443d026843b200efcdb76-V_e

Поліна Кондакова

Вчитель початкових класів

"Эту жизнь стоит прожить чтобы ответить на вопросы: как не бояться безудержной внутренней потребности блага, красоты и смысла; как жить настоящим, а не только поступками и решениями прошлого; как не теряться перед силой повседневности; как лелеять надежду; как любить другого и действительно помогать ему". (Сильвио Каттарина).

IMG_7801_edited.jpg

 Сергій Доля

Вчитель алгебри, геометрії та фізики

В 1995 році закінчив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Кандидат фізико-математичних наук. Співпрацював з вченими  декількох інститутів НАН України. Автор курсу експериментальної фізики для учнів 1-11 класів. Найважливіше для мене в роботі з дітьми - це техніка безпеки. Я вважаю, що в школі обов'язково повинна бути лабораторія. На відміну від розповіді учням фактів про природу, експериментальна фізика дає можливість кожному з учнів, відтворювати явища природи самостійно.

%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%

Елена Аксенова 

учитель химии, биологии

Аксенова Елена Фёдоровна, к.т.н., доцент кафедры химии, микробиологии и гигиены питания Харьковского государственного университета питания и торговли. Стаж преподавания 19 лет. 

 Химия - это не просто один из классических предметов в школьной программе. Химия нужна для повседневной жизни. Зачем? Например, для того чтобы уверенно прочитать состав пищевого продукта на этикетке и не испугаться страшных слов "хлорид натрия" (уже страшно?). Ведь даже после первых уроков мы с вами откроем огромный секрет! ХЛОРИД НАТРИЯ - это просто пищевая соль.

  • White Vkontakte Icon
  • White Instagram Icon

© 2023 Your International School

Сайт создан на Wix.com

Ми на зв'язку

Телефон: +38 (097 )369-00-00

Email: yischool1@gmail.com

Адрес

вул. Маршала Тимошенка , 21, Оболонь , Київ,  Україна

пр. Науки, 45/3, Харків, Україна